OVERZICHT JUDOLESSEN / VAKANTIES / ACTIVITEITEN
2023/2024
DATUM | _____ | Regulier____ | ACTIVITEIT | ________ | ____TUIMELJUDO___ | BLOK____ | ___ACTIVITEIT___ | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
vrijdag | 1 | Sept | Les 1 | start van de trainingen start cursus valbreek | Les 1 | Blok 1 | ||||
Vrijdag | 8 | Sept | Les 2 | Les 2 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 15 | Sept | Les 3 | Jors Sportief | Les 3 | Blok 1 | Jors Sportief | |||
Vrijdag | 22 | Sept | Les 4 | Les 4 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 29 | Sept | Les 5 | Les 5 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 6 | Okt | Les 6 | Les 6 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 13 | Okt | Les 7 | Les 7 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 20 | Okt | Vakantie | Vakantie | ||||||
Vrijdag | 27 | Okt | Les 8 | Les 8 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 3 | Nov | Les 9 | Les 9 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 10 | Nov | Les 10 | Les 10 | Blok 1 | |||||
Vrijdag | 17 | Nov | Les 11 | Les 11 | Blok 1 | |||||
Zondag | 12 | Nov | Instapstage toernooi te Wanroij (deelname alleen voor aangemelde) | |||||||
Vrijdag | 24 | Nov | Les 12 | Examen Valbreekcursus | Les 12 | Blok 1 | Tuimeldiploma | |||
Vrijdag | 1 | Dec | Les 13 | Sjors Sportief | Les 1 | Blok 2 | Jors Sportief | |||
Vrijdag | 8 | Dec | Les 14 | Les 2 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 15 | Dec | Les 15 | Ouder Kind les | Les 3 | Blok 2 | Ouder Kind les | |||
Vrijdag | 22 | Dec | Les 16 | Les 4 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 29 | Dec | Vakantie | |||||||
Vrijdag | 5 | Jan | Vakantie | |||||||
Vrijdag | 12 | Jan | Les 17 | Les 5 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 19 | Jan | Les 18 | Les 6 | Blok 2 | |||||
Zondag | 14 | Jan | Instapstage toernooi te Sevenum (deelname alleen voor aangemelde) | |||||||
Vrijdag | 26 | Jan | Les 19 | Les 7 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 2 | Feb | Les 20 | Les 8 | Blok 2 | |||||
Zondag | 4 | Feb | Instapstage toernooi te Meerlo (deelname alleen voor aangemelde) | |||||||
Vrijdag | 9 | Feb | Les 21 | Les 9 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 16 | Feb | Vakantie | |||||||
Vrijdag | 23 | Feb | Les 22 | Les 10 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 1 | Mrt | Les 23 | Les 11 | Blok 2 | |||||
Vrijdag | 8 | Mrt | Les 24 | Les 12 | Blok 2 | Tuimeldiploma | ||||
Zondag | 10 | Mrt | Instapstage toernooi te Lottum (deelname alleen voor aangemelde) | |||||||
Vrijdag | 15 | Mrt | Les 25 | Sjors Sportief | Les 1 | Blok 3 | Sjors Sportief | |||
Vrijdag | 22 | Mrt | Les 26 | Vriendjes Judo | Les 2 | Blok 3 | Ouder Kind les | |||
Vrijdag | 29 | Mrt | Les 27 | Les 3 | Blok 3 | |||||
Vrijdag | 5 | Apr | Les 28 | Les 4 | Blok 3 | |||||
Vrijdag | 12 | Apr | Les 29 | Les 5 | Blok 3 | |||||
Zondag | 14 | Apr | Instapstage toernooi te Venray tevens afsluitingsdag (deelname alleen voor aangemelde) | |||||||
Vrijdag | 19 | Apr | Les 30 | Les 6 | Blok 3 | |||||
26 | Apr | Vakantie | ||||||||
3 | Mei | Vakantie | ||||||||
10 | Mei | Vakantie | ||||||||
Vrijdag | 17 | Mei | Les 31 | Les 7 | Blok 3 | |||||
Vrijdag | 24 | Mei | Les 32 | Les 8 | Blok 3 | |||||
Vrijdag | 31 | Mei | Les 33 | Les 9 | Blok 3 | |||||
Vrijdag | 7 | Jun | Les 34 | Band/Slip Examen | Les 10 | Blok 3 | ||||
Vrijdag | 14 | Jun | Les 35 | Clubkampioenschap | Les 11 | Blok 3 | Tuimeldiploma | |||
Zat + Zon | 29+30 | Jun | Kamp | Kamp | ||||||